Talat Yilmaz: "bütün Sporseverlerin Başi Sağolsun"

06.08.2013

Talat Yilmaz: "bütün Sporseverlerin Başi Sağolsun"

Genel Sekreterimiz Talat Yılmaz, bu sabah kalp krizi sonrası vefat eden Fenerbahçemizin ve Milli takımımızın efsane oyuncusu Selçuk Yula hakkında FB TV’ye şu açıklamalarda bulundu:

Sporseverler ve Fenerbahçeliler olarak hepimizin başımızı sağ olsun. Genç yaşta bir değeri kaybettik. Kendisini çok severdik. Umut dolu ve ahlaklı bir insan idi. İyi de bir aile reisi idi. Fenerbahçe bağımlısıydı. İnandığı ve mensup olduğu şeyler için sözünü esirgemezdi. Böyle öneli bir maç öncesi kaybetmek bize acı verdi. Diyecek çok bir şey yok. Mekânı cennet olsun, Fenerbahçe camiası ve ailesine baş sağlığı dileriz. Kolay bir şey değil. İçimize sinmesi de zor. İnşallah mekânı cennet olur.

Yalçın Haker: “Erken bir kayıp oldu”
Genel Sekreterimiz Talat Yılmaz’ın ardından söz alan Yönetim Kurulu Üyemiz Yalçın Haker, “Çok üzüntülüyüm. Dün benim odamda oturduk. Maçları konuştuk. Sabah ölüm haberini duyunca şok oldum. Herkesin yardımına koşardı. Mütevazı bir insan idi. Erken bir kayıp oldu. Ailesi ve Fenerbahçe camiasının başı sağ olsun” diye konuştu.