"taraftarimizla Kazanacağiz"

27.11.2014

"taraftarimizla Kazanacağiz"

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları 30 Kasım 2014 Pazar günü oynayacakları Eskişehirspor maçı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
 

EMRE BELÖZOĞLU: Eskişehirspor maçı bizim için diğer tüm maçlar gibi önemli bir maç. Son haftalarda iyi futbol oynadığımızı düşünüyorum. Bunu da devam ettirmek istiyoruz. Kolay bir maç olmayacak, taraftarımızın önünde kendi sahamızda kazanan taraf inşallah biz oluruz.
 

MOUSSA SOW: Sezon başından beri  her maç olduğu gibi bu maç da bizim için önemli bir karşılaşma. Bursaspor deplasmanını geride bıraktık. Orada kazandığımız puanın önemli olduğunu düşünüyorum. Şimdi kendi evimizde oynayacağımız bu karşılaşmadan galibiyetle aşrılmayı istiyoruz.
 

CANER ERKİN: Bursaspor maçını kazanabilirdik, kazanabileceğimiz bir maçtı ancak Bursaspor da çok pozisyon buldu. Bir puan çıkartmayı başardık. Eskişehir maçına gelince, her maç zor bir maç. İçerde oynadığımız maçlar evimizde aile içinde oynadığımız maçlar oluyor. Ama bundan sonra içerde oynadığımız maçlarda da çok iyi konsantre olmalıyız. İnşallah bundan sonra bir galibiyet serisi yakalayıp devre arasına öyle gireriz diye umut ediyorum.
 

MICHAL KADLEC: Bizi zorlu bir karşılaşma bekliyor. Geçtiğimiz yıl oynadığımız maçlardan ne kadar zorlu bir rakip olduğunu biliyoruz. Oldukça bizi zorlayan bir rakipti. Geçtiğimiz hafta sahadan 1-1’lik skorla ayrıldık. Artık bu hafta taraftarlarımızın vereceği destekle galibiyetle ayrılmayı istiyoruz. Kazanmak için çalışıyoruz. Türkiye Kupası maçları da yaklaşıyor. Maç sayımız da artacak. Bu periyottan önce bizi bir Eskişehirspor maçı bekliyor. Zorlu bir karşılaşma olacak ama kazanmak istiyoruz.