Taraftarlarimiz "babalar Günü'nde Metris'e Akin Etti

18.06.2012

Taraftarlarimiz "babalar Günü'nde Metris'e Akin Etti

Büyük Fenerbahçe taraftarı, Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu’nu "Babalar Günün"de de yalnız bırakmadı.

3 Temmuz süreci itibariyle attıkları her adımla Başkanımız ve yöneticilerimize desteklerini hissettiren taraftarlarımız, Babalar Günü olan 17 Haziran’da da bu desteğin bir başka örneğini verdi.

Öğle saatlerinde Eski Salı Pazarı’nda buluşan çok sayıda taraftarımız ardından oluşturdukları konvoyla  Metris Cezaevi’ne doğru hareket ettiler. Burada taraftarlarımızla bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil, FB TV aracılığı ile taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür etti.

Böylesine anlamlı bir günde çok sayıda Fenerbahçe taraftarının Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu için bir araya gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Yasemin Merçil, "Gerçekten bir kere daha Fenerbahçe taraftarı ne kadar büyük olduğunu kanıtlamış oldu. Bugün Fenerbahçeliler sabah babalarını ziyaret ettiler, şimdi de Başkanımızı ve İlhan beyi ziyarete gidiyorlar. Bu anlamlı günde de Başkanımızı ve İlhan beyi yalnız bırakmadık. Onları mutlu etmeye çalışacağız. Bende konvoya öncülük edeceğim. Daha sonra içeri girerek Başkanımıza ve Sayın İlhan Ekşioğlu’na dışarıda yaşanılanları anlatmaya çalışacağım" diye konuştu.

Temennilerinin bundan sonraki anlamlı günlerde Başkanımız Aziz Yıldırım ile Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu’nu aralarında görmek olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil, "Süreç uzadıkça çok sayıda özel ve anlamlı günleri bizlerden uzakta geçirdiler. İnşallah bundan sonraki bütün anlamlı günlerde beraber oluruz" dedi. 

Fenerbahçe bayraklarını araçlarının camlarından sallayarak Metris Cezaevine doğru hareket eden çok sayıda Fenerbahçe taraftarı, güzergah boyunca Başkanımız ve Kulübümüz lehine tezahüratlarda bulundu.

Konvoy Metris’e giderken cezaevi önünde de taraftarlar toplandı. Büyük Fenerbahçe taraftarı bu anlamlı günde de Başkanımız Aziz Yıldırım ile Asbaşkanımız İlhan Ekşioğlu’nun yanında olarak, tezahüratları ile destek verdiler.