Taraftarlarimiz Fenerium'lara Akin Etti

05.09.2011

Taraftarlarimiz Fenerium'lara Akin Etti

Yaşanan bu sıkıntılı süreçte kulübümüzü yalnız bırakmak istemeyen taraftarlarımız, "Ben Fenerbahçeliyim! Kulübüme 1 günde 1 milyon TL kazandırırım" sloganıyla, Feneriumlara akın etti.

Taraftarlarımızın Kulübümüze olan maddi ve manevi desteği aralıksız sürüyor! Çeşitli organizasyonlarla Fenerbahçe Spor Kulübü’ne desteklerini sürdüren taraftarlarımız bugünde "Ben Fenerbahçeliyim!  Kulübüme 1 günde 1 milyon TL kazandırırım" sloganıyla Fenerbahçe’nin lisanslı ürünlerini satan Feneriumlara yoğun ilgi gösterdi..

Üzerlerinde Fenerium ürünleri ile Fenerium mağazalarını ziyaret eden taraftarlarımız tezahüratlar eşliğinde alışveriş yaptılar. Her zaman Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yanında olacaklarını belirten taraftarlarımız, desteklerinin daima süreceklerini ifade etti. 

Fenerbahçe taraftarı olan şarkıcı Alişan da mağazaya gelerek kampanyaya destek verdi. Öte yandan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın antrenörü George Dikeoulakos da alışveriş yaparak kampanyaya destek veren isimler arasında yer aldı.

Ayrıca Kulübümüz tarafından başlatılan "1 Milyon Taraftar Kart ile Kulübüne Bugün Hemen Şimdi Destek Ol!" kampanyası ile Stadımızın müze girişinde bulunan Fenerbahçe Dergisi standına da taraftarlarımızın ilgisi her geçen katlanarak artıyor.