Taraftarlarimizdan Destek Konvoyu

07.08.2011

Taraftarlarimizdan Destek Konvoyu

Taraftarlarımızın Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimize verdiği destek sürüyor. 3 Temmuz Pazar günü İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü bir soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve ardından Metris Cezaevi’ne sevk edilen Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimize destek vermek için taraftarlarmız, Kadıköy’den Metris Cezaevi’ne araç konvoyu oluşturarak tepkilerini bir kez daha gösterdiler.

Saat 15.00’te Kadıköy eski Salı Pazarı’nda bir araya gelen taraftarlarımız araçlarıyla konvoy oluşturdu. Arabalarıyla uzun kuyruklar oluşturan taraftarlarımız Bağdat Caddesi’nde Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz lehine tezahüratlarda bulundu.

Ardından Bağdat Caddesi’ni turlayan konvoy daha sonra Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden Metris Cezaevi’ne hareket etti. Yol boyunca desteklerini arabalarının kornalarına basarak, Fenerbahçemizin bayrak ve atkılarını sallayarak sürdüren taraftarlarımız, ardından Metris Cezaevi’ne vardı.

Cezaevi önünde Başkanımız ve yöneticilerimiz lehinde tezahüratlarda bulunan taraftarlarımız, desteklerini her zaman sürdüreceklerini belirterek Metris Cezaevi önünden ayrıldılar.