Taraftarlarimizdan Takimimiza Destek Ziyareti

08.07.2012

Taraftarlarimizdan Takimimiza Destek Ziyareti

Sabah saatlerinde bir araya gelerek, otobüslerle ve özel araçlarıyla Topuk Yaylası’na giden binlerce Fenerbahçe taraftarı; olumsuz hava koşullarına aldırış etmeden Profesyonel Futbol Takımımızın yanında oldu.

3 Temmuz 2011’in hemen ardından, 10 Temmuz’da Topuk Yaylası’na giderek, futbolcularımıza destek veren Büyük Fenerbahçe taraftarı bugün bir kez daha Topuk Yaylası’nın yolunu tuttu. Pazar gününün ilk saatlerinde Kadıköy, Eski Salı Pazarı’nda bir araya gelen Fenerbahçe aşıkları ardından otobüslerle Takımımızın kamp yaptığı Topuk Yaylasına gitti.

Kulübümüze bağımlılıklarını her platformda gösteren ve düzenledikleri çeşitli aktivitelerle hiçbir zaman Camiamızı yalnız bırakmayan taraftarlarımız bugün de yağan yoğun yağmura ve sise aldırmadan desteklerini sürdürdü.

Sahaya çıkan Takımımızı alkışlarla karşılayan Fenerbahçe taraftarı,  Başkanımız Aziz Yıldırım, yöneticilerimiz ve oyuncularımızın lehine tezahüratlarda bulundu.

Yoğun yağmura aldırış etmeden desteklerini sürdürün cefakar Fenerbahçe taraftarı antrenmanın ardından tezahüratlara Topuk Yaylası’ndan ayrıldı.