10.04.2012

Taraftarlarimizin Dikkatine

Fenerbahçemizin, Süper Final ilk maçında 15 Nisan Pazar günü Trabzonspor ile yapacağı maçın biletleri, yalnızca "Biletix internet sitesinden" satışa sunulacak; Biletix gişelerinden hiçbir şekilde satış yapılmayacaktır…

Süper Final maçlarında, 2011-12 kombine kartları geçerli olacak; Kongre Üyelerimiz, Premium Kart, Taraftar Kart ve Fenercell sahibi taraftarlarımız yine öncelikli bilet alma hakkına sahip olacaklardır. Süper Final tüm maçları için bilet satışları ayrı ayrı yapılacak; bilet fiyatları, sezon içindeki derbi maç biletleri ile aynı olacaktır.

Kadın ve Çocuk Taraftarlarımıza ücretsiz bilet uygulaması ise Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararı gereğince, Süper Final maçlarında geçerli olmayacaktır.

11 Nisan Çarşamba günü Kongre Üyelerimiz için satışa çıkacak Trabzonspor maçı biletleri, 12 Nisan Perşembe günü Taraftar Kart ve Fenercell sahibi taraftarlarımız için satışa sunulacaktır.

Kongre üyelerimizin 3’er; Fenerbahçe Premium ve Platinium Kart Sahibi Taraftarlarımızın 2’şer; Gold, Classic Taraftar Kart ve Fenercell sahibi taraftarlarımızın ise 1’er adet alabileceği biletler, 13 Nisan Cuma günü genel satışa sunulacaktır.

Taraftarlarımızın, biletlerini yalnızca Biletix internet sitesinden ( www.biletix.com ) alabileceğini bir kez daha hatırlatırken; Taraftarlarımızı, karaborsa bilet almamaları, karaborsadan alınan biletlerin iptali için gerekli çalışmaların yapılacağı, konusunda uyarırız.

Takımımız; 15 Nisan’da oynayacağımız Trabzonspor maçı ile başlayan Süper Final’deki başarıya dair inancını, Büyük Fenerbahçe taraftarından, sizlerin desteğinden alıyor…

Birbirine sımsıkı bağlanmış bir bütünün birbirinden değerli parçaları olarak Saracoğlu’nda, televizyonları başında, sokaklarda; başarıya giden yoldaki zorlu virajlarda "Fenerbahçe" olabilmek için bu maçlarda takımımızı "küfür etme, ettirme" bilinci ile desteklememiz gerekiyor.

Bu süreçte, küfürlü tezahürat ve saha olaylarından alacağımız herhangi bir ceza; Kulübümüzü hem maddi hem de manevi olarak büyük zarara uğratacaktır.

Ligde ve Türkiye Kupası’nda iddiasını sürdüren ’tek takım olan Fenerbahçemiz’ ; olası bir cezada, taraftarlarının desteğinden yoksun, hedeflerine giden bu zorlu yolda yalnız kalacaktır…

Ve her Fenerbahçeli biliyor ki; Fenerbahçe taraftarı olmak, maçlarda, ’karşı takıma ölçüsüz tepki değil’; tribündeki ruh, bitmeyen destek olarak ’kendi takımına ölçülemez güç’ olmaktır…

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ