Tarihi Davada 13. Duruşma Başladi

30.04.2012

Tarihi Davada 13. Duruşma Başladi

Başkanımız ve Yöneticilerimizin de yargılandığı Tarihi Davanın 13. duruşması, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda başladı.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Davanın 13. duruşmasına 16. tutuklu sanığın tamamı ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı. Tutuklu sanıkların yakınları ile Yöneticilerimiz Nihat Özdemir, Ali Koç, Cihan Kamer, Murat Özaydınlı, Nihat Özbağı, Vedat Olcay, Mithat Yenigün, Semih Özsoy ve Yasemin Merçil'in de takip ettiği davanın 13. duruşmasında TFF eski Başkanı Mahmut Özgener ve TFF eski yöneticilerinden Levent Kızıl'ın da aralarında yer aldığı bazı tanıklar dinleniyor.

Tanıklardan Mahmut Özgener, Mahkemede ifadesini verirken, Başkanımız Aziz Yıldırım soru sormak için söz aldı ve Özgener'e, "Sizin döneminizde, Aziz Yıldırım veya başka bir Fenerbahçeli yöneticinin, hakem ataması veya değiştirilmesi gibi bir konuda sizden bir isteği oldu mu?" şeklinde bir soru yöneltti. . Özgener de bu soruya "Kesinlikle olmadı" şeklinde yanıt verdi. Duruşma tanıkların dinlenmesiyle devam ediyor.