04.11.2013

Tebrik Ediyoruz

Fenerbahçe Spor Kulübünün Olağanüstü Genel Kurulu 2-3 Kasım tarihlerinde örnek olacak şekilde titizlikle hazırlanmış bir organizasyon ve düzen içerisinde gerçekleşti.

Rekor katılım ile tarihe geçen bu Olağanüstü Genel Kurul , Kongre üyelerinin her zaman gösterdikleri kulübüne sahip çıkma ve sorumluluk alma duygusunun önemli bir göstergesidir.

Olağanüstü Genel Kurul'da aday olarak Fenerbahçemize hizmetin onuruna talip olan tüm adaylara 1907 Fenerbahçe Derneği olarak teşekkür ediyoruz. Camiamıza hizmet etmek için oluşan bu rekabet eminiz fayda sağlayacaktır.

1907 Fenerbahçe Derneği olarak tüzüğümüz, kuruluş amacımız ve ilkelerimiz doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Fenerbahçemize hizmet etmeye ve sorumluluk almaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Gerek seçilen Başkan ve Yönetim Kurulu gerekse de diğer adayların Yönetim Kurulu listelerinde yer alan 1907 Fenerbahçe Derneği üyelerinin çokluğu Üyelerimiz ve Derneğimizin Fenerbahçemize hizmet etme ve sorumluluk alma isteğinin bir göstergesidir.

Yeni dönemde Fenerbahçe Spor Kulübünün Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sayın Aziz Yıldırım'ı ve Yönetim Kurulunun değerli üyelerini 1907 Fenerbahçe Derneği olarak kutluyoruz. Sayın Başkan ve Yönetim Kurulunun yeni görev döneminin Fenerbahçemiz için başarılarla dolu olmasını temenni ediyoruz.

 

Saygılarımızla,

1907 Fenerbahçe Derneği