30.05.2013

Teşekkürler Aykut Kocaman

Fenerbahçe'de sportif direktör olarak görev almaya başladığı 2009 yılından itibaren, kulüp tarihimize altın harflerle yazılacak birçok başarıyı bizlere yaşatan değerli hocamız Aykut Kocaman'ın dün itibariyle görevinden ayrılmış olduğunu üzüntü ile öğrendik.

Fenerbahçemizin formasını gururla taşıdığı yıllarda ve sonrasında Teknik Direktörlük döneminde çizdiği  profil ile tüm spor kamuoyuna örnek olmuş, Fenerbahçe camiası  için sadece bir futbolcu veya teknik adam olmanın dışında Kocaman bir simge haline gelmiştir. Kulübümüze yaşatılan en zor günlerde görevlerinin ötesinde aldığı sorumluluk ve göstermiş olduğu dik duruş hafızalarımızdan asla silinmeyecektir. İnsani vasıfları ve liderliği ile de her türlü sportif başarının üzerine çıkan Sayın Aykut Kocaman, dürüst sporcu ve gerçek bir Fenerbahçeli olarak gönüllerimizde ona ayırdığımız yeri bir kat daha büyütmüştür.

Fenerbahçemize gönül veren herkes gibi bizler de biliyoruz ki; hocamız görevlerinden ayrılmış olsa da yüreklerimizde edindiği Kocaman yer sonsuza kadar kalacaktır.

Verdiğiniz tüm emekler ve camiamıza kattığınız yüce değerler için size minnettarız. Gecikmiş başarıları sizinle kazandığımızda taraftarını saygıyla selamlamayı ihmal etmeyen sizi bizler de saygı ile selamlıyoruz.

Bundan sonraki hayatınızda şansınız bol, yolunuz açık olsun.