Thy'den Ukrayna Derneğimize Anlamli Hediye

26.06.2015

Thy'den Ukrayna Derneğimize Anlamli Hediye

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ni ziyaret eden THY Odesa Müdürü Dr. Ayhan Kocaman, THY tarafından hazırlanan Fenerbahçe uçağı maketini derneğe armağan etti.
 

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Derneğimiz Üyelerinden Ali Sezen, THY Odesa Müdürü Dr. Ayhan Kocaman ile dernek binasında bir araya geldi.
 

Ziyaret sırasında THY tarafından üretilen özel Fenerbahçe uçağını Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ne armağan eden Kocaman, Türkiye’nin güzide takımlarından Fenerbahçe’yi Ukrayna’da başarı ile temsil eden Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini söyledi.
 

Türk futbolunun Ukrayna’daki tanıtımına katkılarından ötürü Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ni tebrik eden Ayhan Kocaman, Yönetim Kurulu’na başarılar diledi.
 

Amacımız Fenerbahçe’ye gönül verenleri buluşturmak

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sezen ise, Türk Hava Yolları’nın bu çok özel çalışmasının kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi.
 

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği olarak 2016 yılında 10’uncu kuruluş yıl dönümünü kutlayacaklarını hatırlatan Sezen, Ukrayna’daki Fenerbahçeliler olarak Türk sporunu en iyi şekilde temsil etmeye yönelik faaliyetlerinin yeni sezonda artarak süreceğini belirtti.
 

THY Odesa Müdürü Ayhan Kocaman’a ziyareti ve anlamlı armağanı için tüm Fenerbahçeliler adına teşekkür eden Sezen, Türk Hava Yolları’nın Ukrayna’daki Türklerin gururu olduğunun altını çizdi.