14.04.2011

Tkbl Play-Off Final Serisi Programi Belirlendi

TKBL PLAY-OFF FİNAL SERİSİ PROGRAMI BELİRLENDİ

TKBL’de 2010-2011 sezonunun play-off’larında finale yükselen Fenerbahçe ve Galatasaray Medical Park, bir kez daha lig şampiyonluğu için mücadele verecek.


 

Kadınlar Basketbol Ligi’nin 2010-2011 normal sezonunu birinci ve ikinci sırada tamamlayan Galatasaray Medical Park ve Fenerbahçe, play-off yarı final mücadeleleri sonunda adlarını finale yazdırdı. Tarihte en fazla lig şampiyonluğu olan iki takımın karşı karşıya geleceği final karşılaşmaları 10 Nisan Pazar günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda saat 14:00’de oynanacak maçla başlayacak. 3 maç kazanan takımın şampiyonluk ipini göğüsleyeceği seri 0-0’lık eşitlikle başlarken, saha avantajı Sarı Kırmızılar’da olacak. Galatasaray Medical Park ile Fenerbahçe’nin oynayacağı final serisi, GS ve FB TV’lerden de ortak olarak yayınlanacak.

Serinin ilk iki maçı 10 Nisan Pazar ve 12 Nisan Salı günleri Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak. Üçüncü ve gerekirse dördüncü maçlar için ise 15 Nisan Cuma ve 17 Nisan Pazar günleri Caferağa Spor Salonu’nda oynanacak. Eğer yine gerekirse takımlar 19 Nisan Salı günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda bir kez daha karşılaşacaklar.