Torku Konyaspor Maçiyla İlgili Bilgilendirme

05.11.2015

Torku Konyaspor Maçiyla İlgili Bilgilendirme

TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 25.10.2015 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. müsabakasında FDT'nin 53/2. maddesi uyarınca; MİGROS, OKUL AÇIK ve (1907 Tribünü dahil) FENERIUM tribünlerine giriş yapan seyircilerin elektronik biletlerinin bir sonraki maç için bloke edilmesine karar verilmiştir. Bu karar 08 Kasım 2015 Pazar günü oynanacak olan FENERBAHÇE - TORKU KONYASPOR müsabakasında geçerli olacaktır. Uygulamanın işleyişiyle ilgili tarafımıza iletilen detaylar aşağıdaki gibidir.

 

Bu bağlamda; iletilen kriterler dahilinde Passolig elektronik biletleri bloke olan kombine sahiplerinin tribünde yer alamayacağını bilgilerinize sunar, Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarlarımızdan yoksun kalmayacağı başarılı bir sezon dileriz.

 

1907 Fenerbahçe Derneği


Galatasaray müsabakasında cezalı tribünlere giriş yapılmış ise;

- Giriş yapan kişi için bloke edilmiştir, kişinin stadyumun tüm tribünlerine girişi engellidir.

- Cezadan etkilenen kişinin elektronik biletini www.passolig.com.tr Passolig web sitesi üzerinden bir başka kişiye transfer etme hakkı bakidir.

- Transfer edilecek Passolig kartına sahip kişinin Galatasaray maçında cezalı tribünlere giriş yapmamış olması gerekmektedir.

 

Cezalı tribünlere giriş YAPMAMIŞ seyircilerin elektronik biletleri ceza kapsamı dışındadır.

Kendisi giriş yapmamış ancak yerini başkasına transfer etmiş seyircilerin elektronik biletleri de ceza kapsamı dışındadır.

 

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=47468