Trabzonspor Maçi Hazirliklari

21.09.2012

Trabzonspor Maçi Hazirliklari

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında, 24 Eylül Pazartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımla antrenmanlara çıkamayan Egemen Korkmaz, antrenmanın tamamında, takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 10.30’da başladı ve 1 saat 25 dakika sürdü. Dün akşamki Marsilya maçının ilk on birinde görev alan oyuncularımız, alt sahada yaptıkları bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise üst sahada çalıştı. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Dar alandaki pas organizasyonlarının ardından, antrenman yine dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Egemen antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken; sakatlıkları süren oyuncularımız Serdar Kesimal ve Dirk Kuyt, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Fenerbahçemiz 22 Eylül Cumartesi gününü izinli olarak geçirdikten sonra, Trabzonspor maçının hazırlıklarına, 23 Eylül Pazar günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı tutulacak.