Trabzonspor Maçi Hazirliklari Başladi

19.05.2013

Trabzonspor Maçi Hazirliklari Başladi

Ziraat Türkiye Kupası finalinde, 22 Mayıs Çarşamba günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarına sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptğı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

  Kardemir Karabükspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları çalışmada daha sonra 2 gruba ayrıldı. 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yapan oyuncularımız ardından antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.

Selçuk Şahin, Serdar Kesimal ve Erten Ersu’nun tedavilerine devam edilirken, Egemen Korkmaz ise özel program dahilinde çalıştı. Miğde ağrısı bulunan Sezer Öztürk ise, antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçemiz, Trabzonspor maçının hazırlıklarını 20 Mayıs Pazartesi günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 10.30’da başlayacak çalışma, basına kapalı gerçekleştirilecek.