Trabzonspor Maçi Hazirliklari Başladi

30.09.2013

Trabzonspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında, 6 Ekim Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladıve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketlerinden sonra oyuncularımız 2 gruba ayrıldı. Dünkü Gençlerbirliği maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.Sakatlığı sonrası rehabilitasyon sürecindeki Emre Belözoğlu da antrenmanı rejenerasyon grubunda yaptığı çalışmalarla tamamladı. Diğer oyuncularımız ise 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarının ardından 2’ye 2 çift kale maçlarla antrenmanı noktaladı.

Can Bartu Tesisleri’nin bugün minik bir konuğu da vardı. Oyuncumuz Caner Erkin’in oğlu Çınar, bugünkü antrenmanı izledi ve antrenman sonrası sahada babasıyla bir süre top oynadı.

Meireles ve Egemen’in son durumu

Sakatlığınedeniyle Gençlerbirliği maçını tamamlayamayan Raul Meireles’in bugün çekilen MR’ında sağ arka üst adalesinde zorlanmaya bağlı ödem ve bu adalenin kalça bölgesine bağlantı noktasında 2. derecede zedelenme tespit edildi. Meireles’in tedavisine başlandı.

Gençlerbirliği maçında aldığı darbe nedeniyle sol ayak bileği burkulan ve bu bölgede ödem oluşan Egemen Korkmaz’ın de tedavisine başlandı.

1 gün izin yapacaklar

Fenerbahçemiz, 1 Ekim Salı gününü izinli olarak geçirdikten sonra Trabzonspor maçının hazırlıklarına, 2 Ekim Çarşamba günü yapacağı çift antrenmanla devam edecek. Antrenmanlar saat 11.00 ve 18.00’de başlayacak.