Trabzonspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

16.02.2013

Trabzonspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, ligde 17 Şubat Pazar günü deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Çaykur Rizespor Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı. Dünkü antrenmanda yer almayan Gökhan Gönül takımla birlikte yapılan çalışmaların tamamına katılırken, tesislere gelen bir grup taraftarımız ise takımımız ve  teknik heyetimiz lehine tezahüratlarda bulundu.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve ilk yarım saati basına açık gerçekleştirilen antrenman, 1 saat 15 dakika sürdü.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Gökhan Gönül takımla çalıştı
Dün akşam saatlerinde yapılan antrenmana BATE Borisov maçında sağ üst adalesine aldığı darbeye bağlı ağrıları olduğu için katılmayan Gökhan Gönül, takımdaki yerini aldı. Oyuncumuz antrenmanda çalışmaların tamamında takımla çalıştı.

Taraftarlarımızdan destek
Hazırlıklarını Çaykur Rizespor Tesisleri’nde sürdüren Takımımızı, taraftarlarımız yalnız bırakmadı. Tesislere gelen taraftarlar antrenmanın bir bölümünü izlediler. Bu süre içinde Takımımız lehine tezahüratlarda bulunan taraftarlarımız, oyuncularımıza ve teknik heyetimize destek verdi.

Akşam saatlerinde yapılan bu antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Profesyonel Futbol Takımımız, kamp yaptığı otele geçerek maç saatini beklemeye başladı.