14.03.2012

Tüm Biletler Tükendi

Hafta sonu oynayacağımız Galatasaray müsabakasının biletlerine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle maalesef çok sayıda kongre üyemiz ve taraftarımız bilet satın alamamışlardır. Tüm kongre üyelerimiz ve taraftarlarımızın biletlere ulaşmak konusunda çektikleri sıkıntıları anlıyor üzüntülerini paylaşıyor ve kendilerinin anlayışlarına sığınarak bazı bilgileri bir kez daha paylaşmakta fayda görüyoruz.

Kulübümüzün mevcut anlaşmaları gereği her tür maç ve organizasyonun bilet satışı Biletix firması tarafından yapılmaktadır. Galatasaray maçı biletleri de yine Biletix firması tarafından satışa sunulmuştur.

Bir kez daha teşekkürlerimizle hatırlatmak isteriz ki; sezon başında taraftarlarımızın gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle stadyumumuzda yaklaşık 34 bin adet kombine kart satışı yapılmıştır.

Kombine kart rakamı düşüldükten sonra geriye kalan biletler;
-       Kongre üyelerimiz ve taraftar kart sahibi taraftarlarımıza
-       Taraftar derneklerimiz aracılığı ile taraftar kart sahibi taraftarlarımıza
-       TFF kuralları gereği kadın taraftarlara
-       Anlaşmaları gereği kulübümüz sponsorlarına
-       Fenercell abonelerine
-       Fenerium mağazası bilet kampanyasına
-       Kulübümüz sporcuları ve ailelerine
-       Delegasyona
-       Protokole

verilecek şekilde düzenlenmiş ve mümkün olan maksimum sayıda bilet satışa çıkarılmıştır.

Tüm biletler Biletix firmasının Türkiye genelindeki 49 satış noktası ve internet sitesinde aynı anda satışa çıkmıştır. Aynı anda 49 satış noktası ve internetten yapılan satışlar neticesinde biletler dakikalar içerisinde tükenmiştir.

Bu yoğun ilgi nedeniyle maalesef çok sayıda kongre üyemiz ve taraftarımız bilet satın alamamışlardır. Bilet satın alamamış tüm taraftarlarımızın fiziken olmasa da ruhları ile stadyumumuzda olacağını tüm dünyadaki Fenerbahçe taraftarlarının tek yürek olarak takımlarına destek vereceklerini inanıyoruz.

Gösterilen yoğun ilgi dolayısıyla bir an olsun kulübüne sahip çıkmaktan ve onun yanında olmaktan vazgeçmeyen Fenerbahçemizin Büyük taraftarına teşekkür ediyoruz.

İyi ki varsınız…

Fenerbahçe Spor Kulübü