Türk Hava Yollari'ndan Futbolcularimiza Sürpriz

26.11.2015

Türk Hava Yollari'ndan Futbolcularimiza Sürpriz

Fenerbahçemizin resmi havayolu taşıyıcısı Türk Hava Yolları Molde maçı öncesi Fenerbahçeli futbolculara bir sürpriz hazırladı.


Norveç yolculuğu için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan kafileyi taşıyan uçak özel izinle Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompeksi’nin üzerinden geçti. Stadın zemininde ise dev bir Fenerbahçe forması vardı.
 

Önce Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin zeminine dev bir Fenerbahçe forması serildi. Sonrasında Norveç'e giden kafileyi taşıyan Türk Hava Yolları uçağı alınan özel izinle rotasını değiştirerek Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi üzerinden geçti.
 

Yapılan sürpriz organizasyon doğrultusunda Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkıştan sonrası rotasını kırıp irtifasını düşüren özel uçak stadın üzerinden geçerken pilotun anonsuyla futbolcular sürprizi öğrendi.
 

Uçağın rotayı kırıp irtifa düşürmesiyle Kadıköy üzerinden geçerken stadın içindeki dev Fenerbahçe formasını gören teknik heyet ve futbolcular hem şaşkınlık hem de Molde maçı öncesi büyük mutluluk yaşadı.
 

Stadın üzerinde tur attıktan sonra normal rotasına dönen uçak Norveç'e yol alırken Türk Hava Yolları hazırlanan videoyu #yerdegökteyanındayız hashtag'iyle sosyal medyada paylaştı. Çekimler tamamlandıktan sonra Molde yolculuğu devam etti.