Türkiye Kupasi Başkan Ve Yöneticilerimize Getirildi

12.02.2013

Türkiye Kupasi Başkan Ve Yöneticilerimize Getirildi

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, finalinde Galatasaray MP’ı 63-57 mağlup ederek kazandığı 2012-2013 Sezonu Spor Toto Türkiye Kupası’nı Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimize getirdi.

Kulübümüzün bugün yapılan yönetim kurulu toplantısını ziyaret eden Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncuları ile teknik ve idari yetkilileri Eskişehir’de havaya kaldırdıkları Türkiye Kupası’nı Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimize getirdi. Toplantıda tüm yöneticilerimiz ile birlikte Kulüp CEO’su H. Hasan Yılmaz da yer aldı. Oyuncular bu anlamlı Kupayı kendisine verirken bir konuşma yapan Başkanımız Aziz Yıldırım, "Söz vermiştiniz, sözünüzü tuttunuz. Şimdi hepinizi tebrik ediyorum. Kazanıp kaybetmekten ziyade önemli olan takım olabilmek ve mücadele etmek. Siz bunu da gösterdiniz. Bu mücadelenizi Euroleague’de de sürdürmenizi istiyorum. Buradan şahsında Murat Ülker’e ve Ülker Grubu’na da teşekkür etmek istiyorum. Fenerbahçe Ülker Sports Arena’yı kazandırarak, sizlerin orada mücadele etmesini sağladılar. Maddi ve manevi olarak bize çok büyük desteklerde bulunuyorlar. Ümit ediyorum ki bu beraberlik uzun süre devam eder" diye konuştu.

Başkanvekilimiz Abdullan Kiğılı ise "Çocuklar, Kupayı kazandığınız için hepinizi tebrik ediyordum Özellikle Galatasaray karşısında aldığınız galibiyet, bizi son derece mutlu etti. Başarılarınızın devamını diliyorum. Darısı diğer kupaların başına diyorum" dedi.

Ziyarette konuşan Fenerbahçe Basketbol Şubesi Genel Koordinatörü Kemal Dinçer ise "Bizi iyi ve kötü günde desteklediniz ve her zaman arkamızda oldunuz. Rahat bir ortamda çalışmamızı sağladınız.Bunun için oyuncularım adına size ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bu ilk kupamız. İnşallah bunun devamını size getireceğiz" dedi. Takım Menajerimiz Serdar Apaydın ise "Bizle yapmış olduğunuz toplantı, bizim takım olmamızı sağladı" derken, Takım Kaptanı Ömer Onan ise "Size söz vermiştik, bu sözümüzde durduğumuz için mutluyuz. İnşallah diğer kupaları da kazanıp tekrar sizi burada ziyaret etmek istiyoruz" dedi.

Ziyaret, Türkiye Kupası ile birlikte çekilen fotoğrafla sona erdi.