Türkiye Kupasi Finali Basin Toplantisi

21.02.2015

Türkiye Kupasi Finali Basin Toplantisi

22 Şubat Pazar günü Gaziantep'te oynanacak Fenerbahçe Ülker-Anadolu Efes mücadelesi öncesi her iki takımın antrenörleri ve takım kaptanları, düzenlenen basın toplantısında görüşlerini paylaştı.
 

Zeljko Obradovic: "İki takım da birbirini iyi tanıyor"
Fenerbahçe Ülker Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, “Burada olduğumuz için çok mutluyuz, özellikle de finalde oynayacağımız için çok sevinçliyiz. İki tane çok zorlu maç oynadık. Ama sonunda finale çıkmayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Rakibimiz Anadolu Efes. Yakın zamanda onlarla oynadık ve iki takım da birbirini iyi tanıyor. Her maç öncesi, o maça hazırlanırsınız ve küçük detaylar üzerinde çalışırsınız. Bunun için de en önemli sorun zaman. Final öncesi yalnızca bir idmanımız var. İki takım da birbirini çok iyi tanıyor. Takımlar birbirini şaşırtmaya çalışacaktır. Yarın her şey parkede belli olacaktır. Çok güzel bir maç olacak. Gaziantep'te bize gösterilen misafirperverlik için de herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
 

Emir Preldzic: "Elimizden geleni yapacağız"
Fenerbahçe Ülker Takım Kaptanı Emir Preldzic ise “İki günde de çok heyecanlı maçlar oynadık ve son bölümlerde kazandık. Şimdi de çok önemli bir rakiple oynayacağız. Burada olduğumuz için çok mutluyuz ve finali de kazanmak için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde görüşlerini iletti.