U15 Futbol Takimimiz Süper Final İçin Sahaya Çikiyor

17.04.2012

U15 Futbol Takimimiz Süper Final İçin Sahaya Çikiyor

Antalya'da yapılan Coca-Cola Akademi U15 Ligi Türkiye Finali'nde Bursaspor'u yenerek Türkiye Şampiyonu olan Fenerbahçe 15 Yaş Altı Futbol Takımımız, İstanbul'da yapılacak U15 Türkiye Şampiyonası Süper Finali'nde Avrupa vizesi almak için mücadele edecek.

Türkiye genelinde 1450 takımın mücadele ettiği Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası Süper Finali'nde Fenerbahçemizin yanı sıra Bursaspor, Samsun Kadıköyspor ve Diyarbakır DSİ takımları mücadele edecek. 19 Nisan Perşembe günü Baltalimanı Portaxe'te bir basın toplantısı düzenlenecek ve kura çekimi yapılacak. Saat 16.00'da başlayacak basın toplantısı ve kura çekimi törenine, takımların oyuncuları ve yöneticileri ile TFF, TASKK ve TÜFAD'dan yetkililer katılacak. Kura çekiminin ardından 20 Nisan Cuma günü düzenlenecek yarı final maçlarında galip gelen takımlar, 21 Nisan Cumartesi günü şampiyonluk için mücadele edecek.

Kasımpaşa Stadyumu'nda yapılacak final maçı sonucunda şampiyon olan takım, 3-6 Mayıs 2012 tarihlerinde Polonya'da düzenlenecek Nike Premier Cup Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.