Uefa Seminerine Gelen Konuklar Stadimizi Gezdi

10.04.2012

Uefa Seminerine Gelen Konuklar Stadimizi Gezdi

Bu yıl Türkiye Futbol Federasyonu’nun ev sahipliğinde düzenlenen UEFA Elit Genç Futbolcu Gelişimi konulu seminer için İstanbul’a gelen konuklar, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nı gezdi.

İstanbul’da gerçekleştirilen UEFA Elit Genç Futbolcu Gelişimi Semineri 12 Nisan’da sona erecek. Türkiye Futbol Federasyonu’nun ev sahipliği yaptığı ve UEFA’dan gözlemcilerin de katıldığı seminerde Andorra, Belarus, Kazakistan ve Macaristan’dan antrenörler yer alıyor. Organizasyon kapsamında konuklara TFF’nin elit genç futbolcu gelişimi felsefesi ve bu alanda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aktarılacak.

Seminer kapsamında Kulübümüzü de gelen konuklar, Dış İlişkiler Müdürümüz Turgut Acar, Fenerbahçe Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Şenol Çorlu ve altyapı antrenörlerimiz eşliğinde Fenerbahçe Müzesi, tribünler, soyunma odaları, Fenerbahçe Dergisi, Fenerbahçe Televizyonu, Radyo Fenerbahçe, stat içindeki Fenerium mağazası ve Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizi gezdi. Kulübümüzün gençlik geliştirme programı hakkında bilgiler alan konuklara Fenerbahçe Gençlik Geliştirme Merkezi tarafından hazırlanan ’Genç Oyuncu Gelişimi’ konulu bir sunum yapılacak.  Katılımcılar ayrıca Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde gün içinde yapılacak 16 Yaş Altı Genç Takımımızın antrenmanını da izleyecek.