Üyelerimiz Yaza Merhaba Dedi

30.05.2016

Üyelerimiz Yaza Merhaba Dedi

Uzun ve yorucu bir sezon geride kalırken, 1907 Fenerbahçe Derneği ailesi olarak bizler de sezonun yorgunluğunu ve stresini sarı lacivert bir şölenle Yaza Merhaba etkinliği ile üzerimizden attık. 


1907 Fenerbahçe Derneği olarak üyelerimiz ve aileleri ile birlikte keyifle dolu bir Pazar gününde bir araya geldik. Yemyeşil alanda sarı lacivert bir Dünya içerisinde üyelerimiz ve çocuklarıyla eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği bu muhteşem günde yaşadığımız tatlı saatler unutulmayacak anılarımıza yenilerini ekledi. Özellikle çocuklarımız için oluşturulan özel alandaki dostlukla dolu rekabetçi  sportif etkinlikler büyük ilgi çekti. Survivor alanında Sarı ve Lacivert takımların karşılaşmaları çekişmeli mücadelelere sahne olurken, kazanan takımlara ödüllerin verildiği oyunları ailelerde heyecanla takip etti. Langırt ve tavla turnuvaları güne ayrı bir renk kattı.  

 

Mayıs ayında doğan üyelerimiz için sürpriz doğum günü pastasının da kesildiği etkinliğimiz, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanımız Sayın Ali Y. Koç'un küçük taraftarlarımızla birlikte oynadığı minyatür kale futbol maçıyla son buldu.