Van Persie: "beşiktaş Maçi İçin Sabirsizlaniyorum"

25.09.2015

Van Persie: "beşiktaş Maçi İçin Sabirsizlaniyorum"

Fenerbahçemizin akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanın ardından yıldız futbolcumuz Robin van Persie, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.
 

Hafta sonunda Beşiktaş ile oynayacağımız karşılaşma hakkında görüşlerini paylaşan Hollandalı yıldız, son zamanlarda basında hakkında çıkan haberlere de açıklık getirdi.
 

“Beşiktaş maçına konsantre oldum"

Sözlerine hafta sonunda deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağımız derbi maçına ilişkin görüşlerini paylaşarak başlayan Robin van Persie, “Gerçekten hazırlıklarımız iyi gidiyor. Çok iyi çalışıyoruz ve bu hafta 3.yoğun antrenmanı da geride bıraktık. Takım halinde çok iyi durumdayız. Hafta sonunda Beşiktaş ile oynayacağımız karşılaşma için sabırsızlanıyorum. Bu ülkedeki ilk derbi maçımı oynayacağım. Beşiktaş maçını sabırsızlıkla bekliyorum” şeklideki konuştu.
 

Hiçbir şekilde bir açıklamada bulunmadım”

Son dönemde basında hakkında çıkan haberlere de açıklık getiren Hollandalı yıldız, “Bu konuya ilişkin sadece kısa bir mesajım var. O da şu; ben Bursaspor maçının ardından hiçbir şekilde, hiçbir yere röportaj vermedim. Kimseyle de konuşmadım. Benim ağzımdan söylenmiş gibi ortaya atılan yorumlar ve çıkan haberler kesinlikle doğru değil. Ben Beşiktaş maçını bekliyorum ve sadece bu maça konsantre oldum. Benim ağzımdan söylenmiş gibi yazılan hiçbir şey doğru değildir. Ben hiçbir yere herhangi bir açıklama yapmadım." diyerek sözlerini noktaladı.