Viktoria Plzen Maçi Hazirliklari Başladi

11.03.2013

Viktoria Plzen Maçi Hazirliklari Başladi

UEFA Avrupa Ligi son 16 rövanş maçında 14 Mart Perşembe günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Viktoria Plzen ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz hazırlıklarına bugün öğlen saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Bursaspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleri başladıkları antrenmanı koordinasyon çalışması ile sürdürdü. Pas çalışmasıyla devam eden antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Sol kasığında zorlama hissettiği için Bursaspor maçının ilk yarısında oyundan çıkan Emre Belözoğlu bugünkü antrenmanda yer almadı. Emre  Belözoğlu’nun yanı sıra Pierre Webo ve Gökhan Gönül’ün de tedavilerine devam edildi.

Fenerbahçemiz Viktoria Plzen maçının hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından 13 Mart Çarşamba günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.