Vitor Pereira: "altyapimiza Değer Verme Açisindan Da Önemli Bir Maç Oldu"

28.01.2016

Vitor Pereira: "altyapimiza Değer Verme Açisindan Da Önemli Bir Maç Oldu"

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, golsüz eşitlikle tamamlanan Antalyaspor maçının altyapıya değer verme açısından da son derece önemli olduğuna vurgu yaptı.


Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Vitor Pereira, “Özellikle altyapı oyuncularımızın göstermiş olduğu kaliteli oyundan son derece memnunum. Onların bu akşam kalitelerini gösterdiğini, altyapımızın kalitesini gösterdiğimizi düşünüyorum. Onların hocası Şenol Çorlu hocamızı çalışmalarından, verdiği emeklerden ve gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Genel anlamda altyapıda kulübümüz için çalışan tüm hocaları tebrik ediyorum gösterdikleri çalışmalardan dolayı. Tüm oyuncularımız maçın sonuna kadar mücadele ettiler. Gösterdikleri performanstan dolayı çok memnunum. Onları çalışmalarından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum. Bu maç altyapımıza değer verme açısından da bizim için son derece önemli oldu. Aynı zamanda sahada olan A takımdaki ağabeyleri de son derece iyi bir oyun ortaya koydular. Genç arkadaşlarıyla beraber iyi bir karşılaşmayı geride bıraktılar” dedi.


Basın Toplantısı


Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında medya mensuplarının karşısına geçen Portekizli çalıştırıcı, “Oyuncularımın performanslarından memnunum. Güçlü bir görüntü sergilediler. Birçok genç oyuncu bugün oynama şansı buldu. İyi çalıştıklarını ve istekli olduklarını ispatladılar. Şenol hocayı ve tüm altyapı hocalarımızı da emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Oyuncularım korkmadan oynadılar. Birkaç pozisyonda bulduk ama maalesef değerlendiremedik. Bu akşam forma giyen herkesin performansından memnunum. A takım oyuncuları da ne kadar ciddi olduklarını gösterdiler. Onların performansından da son derece memnum” diyerek sözlerini noktaladı.