Vitor Pereira: "bizim İçin Zor Bir Maç Oldu"

31.01.2016

Vitor Pereira: "bizim İçin Zor Bir Maç Oldu"

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, kaliteli bir takım karşısında galibiyeti hak ederek, tur atladıklarını ifade etti.


Kayserispor maçının ardından yayıncı kuruluşa  konuşan Pereira, "Çok kaliteli bir takımla karşılaştık. Teknik direktörleri için de aynı şey geçerli. Tolunay Kafkas tam bir büyük takım hocası bence. Kalitelerini gösterdiler. Bizim için çok zorlu bir maç oldu. Herkesten puan alabilecek bir takım oluşturmuş Kayserispor. Maçın bazı kısımlarında baskı yapmayı başardık. Hak ederek kazandığımızı düşünüyorum, ama rakibimiz de tebriği hak ediyor" dedi.
 

Oyuncularından memnun olduğunu kaydeden Vitor Pereira,  "En önemlisi burada, benim her oyuncumdan memnun olmam. Her oyuncumun gösterdiği performanstan memnunum, buna Diego da dahil. Taraftarımıza ve oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Taraftarlarımız harika atmosferi yaşattılar tekrar. Bu kulüpte mutluyum" diye konuştu.
 

Taraftarların yaptığı tezahüratlar içinse Portekizli hoca, "Sezon sonunda kimin neyi kutlayacağını göreceğiz. Bekleyelim... Farklı bir ülkedeyim. Artık güçlü ve kendinden emin bir takımız. Sezon sonunda çok şeyi kutlayacağız" ifadelerini kullandı.
 

Basın Toplantısı

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Vitor Pereira, “İlk yarıda kopuk oyun oldu. Kontra ataklarla geçen ilk yarı oldu. Aynı zamanda bu durum rakip içinde geçerliydi. Rakibimiz gerçekten büyük takım görüntüsü sergiledi. Biz kazandığımız topları hızlı bir şekilde kaybettiğimiz için zorlu bir maç oldu. En zor takımlardan biriyle karşılaştık. Rakip hocanın da büyük takımlarda çalışması gerektiğini düşünüyorum. . Bazen iyi oynadık, bazen istediğimizi sahaya yansıtamadık.  Topa sahip olmaya gayret gösterdik. Kazandık ama zor oldu. Hak ederek kazandık. Takımımdan memnunum” diye konuştu.