Vitor Pereira: "fenerbahçe'ye Daha Fazla Saygi Gösterilmeli"

20.12.2015

Vitor Pereira: "fenerbahçe'ye Daha Fazla Saygi Gösterilmeli"

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, Gençlerbirliği karşısında iyi ve güçlü bir performans sergilediklerini söylerken, Fenerbahçe’ye daha fazla saygı gösterilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
 

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa maçı öncelikle maçı değerlendiren Vitor Pereira, “Fenerbahçe son 2 aydır hemen hemen her maçında son derece iyi bir performans ortaya koyuyor, rakiplerine pozisyon vermiyor, fazlasıyla önde basıyor, rakipleri oynatmıyor ve aynı zamanda pozisyon üretmeyi biliyor. Bugün buradan 1-0’lık galibiyetle ayrılıyoruz ama en az 3-4 gol daha atabilirdik. Rakibin de herhangi bir gol pozisyonunu hatırlamıyorum. Takım son derece bilinçli ve güçlü bir görüntü sergiliyor. Böyle bir maçtan böyle bir galibiyetle ayrılmak için de güçlü olmalıydık” dedi.
 

Fenerbahçe’nin çok büyük bir kulüp olduğunu belirten Portekizli çalıştırıcı, “Fenerbahçe çok büyük ruhu olan bir kulüp. Ben bir kaç aydır buradayım ama birçok şeyi gördüm bu süre zarfında. Böyle büyük bir kulüp daha fazla saygıyı hak ediyor, daha fazla saygı gösterilmeli bu ülkede Fenerbahçe gibi bir kulübe” diye konuştu.

 
Son olarak Gençlerbirliği karşısında iyi bir maç çıkardıklarını belirten Pereira, yi bir karşılaşma çıkarttık, güçlü bir görüntü sergiledik, kazandık, bu şekilde devam etmek istiyoruz” ifadelerine değindi.