Vitor Pereira: "istediklerimizi Sahaya Yansittik"

21.11.2015

Vitor Pereira: "istediklerimizi Sahaya Yansittik"

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, Mersin İdmanyurdu karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtarak, maçtan galip ayrıldıklarını ifade etti.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Portekizli çalıştırıcı, “İyi bir maç oldu. İsediklerimizi sahaya yansıttık. Top bizdeyken kendine güvenen bir duruş sergiledik. 6-7 pozisyona girdik, üçünü değerlendirebildik. Oyuncuların gösterdiği performanstandolayı mutluyum. Daha fazla gol atabilirdik. Tek o nokta iyi görüntü olmayabilir. Zor karşılaşmayı kolay yapan erken gol ve bizim oyunumuz oldu” değerlendirmesinde bulundu.
 

Milli takım arası sonrasında iyi bir oyunla geri döndüklerini belirten Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, “Milli takım arasını geride bırakmamıza rağmen son derece başarılı bir oyun. Böyle milli takım araları konsantrasyonunuzu alıp götürür, biz bu maçta konsantrasyonumuzu kaybetmedik. Konsantre ve hırslıydık. 5-6 maçtır takımımız oyun kalitesini yukarı taşıyor. Ofansif dinamiğimizi de yukarı çekiyoruz. Rakibin birkaç pozisyonu vardı. 6-1, 7-1, 8-1 bitebilirdi. Belki rakip de bir gol daha bulabilirdi” dedi.