Webo: "zaferi Taraftarimiza Armağan Ediyoruz"

13.05.2013

Webo: "zaferi Taraftarimiza Armağan Ediyoruz"

Oyuncumuz Pierre Webo, Galatasaray karşısında çok güzel bir oyun sergilediklerini belirterek, kazanılan zaferi de Fenerbahçe taraftarlarına armağan ettiğini dile getirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Kamerunlu yıldız Webo, “Çok yorgunum. Çok güzel bir maç oldu. Önce bir gol yedik ardından peş peşe golleri bulduk. O dakikalarda taraftarlarımızın çok iyi desteği vardı. Gerçek bir Fenerbahçe gibi oynadık. Bu zaferi taraftarlarımıza armağan etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Maç süresinde sürekli olarak provokasyonların olduğuna da dikkat çeken Pierre Webo, “Çok sayıda derbi yaşadım. Saha içinde çok farklı şeyler yaşandı. Maç sırasında sürekli bir provokasyon vardı. Bizlere ve taraftarlarımıza karşı rakip takım tarafından provokasyon havası vardı. Rakip takımın yarattığı bu havadan sonra 3 puan kazanmak ayrı güzel” diye konuştu.

Takımımıza galibiyeti getiren 2.gole de imza attığı için mutlu olduğunu dile getiren Webo, sözlerini “Provakasyon havası yapıldı demiştim. Attığım 2. golde de tepkilerinin sebebi buydu. Ben işimi yaptım, golümü attım, mutluyum” diyerek tamamladı.