Wisla Krakow Maçina Yağmur Engeli

26.07.2012

Wisla Krakow Maçina Yağmur Engeli

Fenerbahçemiz ile Polonya temsilcisi Wisla Krakow arasında Ritzing Sonnensee Stadı’nda oynanan hazırlık maçı yoğun yağmur yağışı nedeniyle iptal edildi. TSİ 21.00’de başlayan ve 0-0 eşitlikle devam eden maçın 12. dakikasında hakem karşılaşmaya yoğun yağmur yağışı nedeniyle ara verdi. Yağmur yağışının devam etmesi üzerine maç iptal edildi.

Avusturya kampı tamamlandı
Takımımız, Avusturya kampındaki ilk hazırlık maçında MTK ile 1-1 beraber kalmış, ardından Newcastle United karşısında da aynı skoru alarak sahadan ayrılmıştı. Üçüncü karşılaşmada ise Fenerbahçe Dinamo Tiflis ile 0-0 berabere kalmıştı. Wisla Krakow maçının oynanamaması sebebiyle Takımımız kampını 4. hazırlık karşılaşmasını oynayamadan tamamlamış oldu.

Fenerbahçe 1 Ağustos Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi 3. Eleme mücadelesinde Romanya’nın Vaslui takımı ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Takımımız İstanbul’a dönüyor
16 Temmuz Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarının 2. etabı için Avusturya’nın başkenti Viyana’ya giden Fenerbahçemiz, 9 günlük çalışmanın ardından İstanbul’a dönüyor.  Kafilemiz, 26 Temmuz Perşembe günü TSİ 11.30’da özel uçakla Avusturya’dan İstanbul’a hareket edecek.