Yalçin Haker: "ilk Haftayi Evimizde Oynamamiz Sevindirici"

14.12.2012

Yalçin Haker: "ilk Haftayi Evimizde Oynamamiz Sevindirici"

Yönetim Kurulu Üyemiz Yalçın Haker, Galatasaray-Fenerbahçe maçından hemen sonra yapılacak Ziraat Türkiye Kupası ilk hafta maçının sahamızda oynanacak olmasının sevindirici olduğunu söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları kurasında Kulübümüzü temsil eden Yalçın Haker, grupların ve fikstürün belirlenmesinin ardından, yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Kurayı değerlendiren ve Türkiye’de 3 kulvarda da mücadele eden tek takımın Fenerbahçe olduğunu belirten Yalçın Haker, "Statü gereği 2 Trabzon takımından biriyle eşleşecektik. Bizim isteğimiz, derbiden sonra Kupada ilk hafta maçını evimizde oynamaktı. Bu da gerçekleşti" diye konuştu

Yalçın Haker, hafta sonu oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçı hakkında ise "Biz taraftarımıza kefil olduk, taraftarımızın deplasman maçlarına gitmelerini ve tüm takımların taraftarlarının da deplasmanlara gitmelerini istedik, ancak bu gerçekleşmedi Maça gelince iyi bir takımımız var, formdayız ve sakat oyuncumuz yok. Galip gelmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.