21.10.2015

Yemekte Bir Araya Geldiler

Kulübümüz Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler, Profesyonel Futbol Takımımıza akşam yemeği verdi. 
 

Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ev sahipliğinde Faruk Ilgaz Tesislerimizde organize edilen yemeğe; yöneticilerimiz, teknik heyetimiz ve oyuncularımız katıldı.
 

Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen akşam yemeğinde keyifli dakikalar yaşanırken, futbolcularımız Başkanımıza Ajax ve Galatasaray maçlarında galibiyet sözü verdiler.
 

Yemeğin ardından Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu ile Teknik Direktörümüz Vitor Pereira FB TV’ye konuştu.
 

Mahmut Uslu: "Önümüzde önemli maçlarımız var"

Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, "Çok yoğun bir dönemi geride bıraktık. Hem milli maçlar, hem Avrupa hem de lig maçları üst üste geldi. Zaten biz deplasmanlara takımla birlikte gidiyorduk. İlk defa hep beraber bir arada olabildik. Önümüzde önemli maçlarımız var. Bir aile olarak herkese bunu göstermek istedik. İnşallah önümüzdeki dönemde hem Avrupa Ligi’nde hem de ligde yine eskiden olduğu gibi liderliğe oynayarak, taraftarlarımızın yüzlerini güldürmek istiyoruz, amacımız bu. O yüzden bu yemeği Samandıra’da değil de Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapmaya karar verdik" dedi.
 

Vitor Pereira: "Böyle bir akşam da bir araya gelmek çok önemliydi"

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira da, "Öncelikle Başkanımıza ve yönetim kurulumuza bize yapmış oldukları bu davetten ve organizasyondan dolayı teşekkür ediyorum. Saha dışında böyle anlarda beraber olmak ve görüşlerimizi paylaşmak her zaman güzeldir. Özellikle önümüzde çok önemli iki tane maç varken, böyle bir akşam yemeğinin önemi bizim için bir kat daha artıyor aslında. Biz burada hep birlikte olduğumuzu gördük. Birbirlerimizle görüşlerimizi paylaştık. Çünkü bizi bekleyen çok önemli iki karşılaşma var ve bir arada olmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Fenerbahçe için en iyisini yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Ve bu amaçla da bu akşam bir araya geldik. Takım halinde birlikteydik ve takım ruhumuzu gördüğümüzü düşünüyorum. Bu maçlara ne kadar hazır olduğumuzu da hep birlikte hissettik. Böyle bir akşam da bir araya gelmek çok önemliydi" diye konuştu.