Yeni Sezon Hazirliklari Başladi

25.06.2015

Yeni Sezon Hazirliklari Başladi

Profesyonel Futbol Takımımız, 2015-2016 futbol sezonunun hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.
 

Sezon öncesi rutin sağlık kontrollerini tamamlayan oyuncularımız Can Bartu Tesislerimizde sezonun ilk antrenmanına çıktı. Antrenman öncesinde teknik heyetimiz ve futbolcularımız basın mensuplarına poz verdi.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki sezonun ilk antrenmanı saat 17:30’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda dar alanda pas organizasyonları yapan oyuncularımız 4 ayrı takım oluşturdu ve 2 ayrı sahada eş zamanlı 2 maç yaptı. Sezonun ilk antrenmanı bireysel çalışmalarla tamamlandı.
 

Yeni transferlerimizden Jose Fernandao da Fenerbahçemizle ilk antrenmanına çıktı. Milli takımlara gittikleri için sezonu geç kapatan ve bu nedenle tatilleri süren oyuncularımız ile özel izinli olan oyuncularımız ise çalışmalara daha sonra katılacak.
 

Profesyonel Futbol Takımımız, sezonun ikinci antrenmanını da Can Bartu Tesislerimizde yapacak. Bu antrenman saat 17:30’da başlayacak.