Yeni Sezon Hazirliklari Sürüyor

05.07.2013

Yeni Sezon Hazirliklari Sürüyor

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı tutulan günün ilk antrenmanıyla devam etti. Antrenmanda oyuncularımız algı ve koordinasyonu artıran özel bir teknikle çalıştı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 10.00’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma hareketlerinden sonra 2 gruba ayrılan oyuncularımız Ritim Koordinasyon Uzmanı ve Bireysel Mentör Ebru Yıldırım eşliğinde algı yönetimi, öncelleme, çevre kontrolü ve yüksek konsantrasyon çalışması yaptı. Bu kapsamda oyuncularımız özel tekniklerle çeşitli çalışmalar yaptı. Bunun ardından salonda yapılan anatomik adaptasyon ve kuvvet çalışmalarıyla antrenman noktalandı.

İzinli olan Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow, Bruno Alves, Salih Uçan ve Recep Niyaz’ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmanda yer almadı. Erten Ersu ve Berkay Değirmencioğlu takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.

Hazırlıklar, Can Bartu Tesisleri’nde bugün saat 18.30’da başlayacak ve 30 dakikası basına açık gerçekleştirilecek günün ikinci antrenmanıyla devam edecek.