Yeni Üyelerimiz Oryantasyon Toplantisinda Buluştu

04.10.2013

Yeni Üyelerimiz Oryantasyon Toplantisinda Buluştu

1907 Fenerbahçe Derneği Ailesine yeni katılan üyelerimiz, Dernek Lokalimizde düzenlediğimiz oryantasyon toplantısında plaketlerini Başkanımız Sn. Ali Koç'tan teslim alarak resmen 1907'li oldular.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmet amacı ile kurulan Derneğimiz çatısı altında bir araya geldiğimiz yeni üyelerimizin birbirleriyle ve Yönetim Kurulu üyelerimizle tanışma fırsatı bulduğu oryantasyon toplantımız yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

Toplantının açılışında Başkanımız Sn. Ali Koç ve Genel Sekreterimiz Sn. Gökhan Akça tarafından Derneğimiz tarihçesi ve Fenerbahçe için hayata geçirdiğimiz çalışmalar hakkında yeni üyelerimize bilgiler verildi. Konuşmaların ardından Başkan Yardımcımız Sn. Simla Türker Bayazıt tarafından ismi okunan üyelerimize Başkanımız tarafından plaketleri ve üyelik kartları takdim edildi. Plaket takdim merasiminin ardından aynı gün doğum günü olan yeni üyelerimizden Sn. Ahmet Uçar ve Sn. Faruk Turgut için sürpriz bir doğum günü pastası kesildi ve günün anısına toplu resim çekildi.

 

Aynı gece, daha önce Dernek üyelerimize sonrasında Derneğimiz önderliğinde Fenerbahçe Koleji için özel olarak sahnelenen, 1907 Ünifeb ile işbirliği içinde Anadolu Turnesi gerçekleştirilen “Fenerbahçe Destanı” tiyatro gösterisi yeni üyelerimiz için sahnelendi. Kulübümüzün şanlı tarihini anlatan “Fenerbahçe Destanı” “Meddah-Yazar” Sinan Bayraktar tarafından toplantımıza özel bir derleme ile sunulurken, yine büyük bir beğeni ve gururla izlendi. Gösterinin sonunda kısa bir konuşma yapan Başkanımız Ali Koç, kaybolmaya yüz tutmuş meddahlık sanatına verdiği hizmetler için ve bu vesileyle Fenerbahçe tarihinin daha geniş kitlelere aktarılmasına katkı sağlayan Sinan Bayraktar'a teşekkürlerini sundu.

 

Gösterinin ardından kokteyl ile devam eden oryantasyon toplantımız gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

Fotoğrafların tamamına buradan ulaşabilirsiniz....