Yeni Üyelerimiz Oryantasyon Toplantısında Buluştu

18.09.2018

Yeni Üyelerimiz Oryantasyon Toplantısında Buluştu

1907 Fenerbahçe Derneği Ailesine katılan yeni üyelerimiz, Dernek Merkezimizde düzenlediğimiz oryantasyon toplantısında plaketlerini Başkanımız A. Ruşen Çetin'den teslim alarak resmen 1907'li oldular.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hizmet amacı ile kurulan Derneğimiz çatısı altında bir araya geldiğimiz yeni üyelerimizin birbirleri ve Yönetim Kurulu üyelerimizle tanışma fırsatı bulduğu oryantasyon toplantımız yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Genel Sekreterimiz Rıfat Perahya yaptığı açılış konuşmasında 1907 Fenerbahçe Derneği'nin üstlendiği misyon doğrultusunda Fenerbahçe Spor Kulübü adına ortaya koyduğu çalışmaların detaylarını görsel bir sunum eşliğinde üyelerimize aktardı.

Sunumun ardından Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Espor Takımı Başkanı Sina Afra, kürsüye gelerek tüm Dünyada ve ülkemizde hızla gelişen Espor hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.

Son olarak söz olan Başkanımız A. Ruşen Çetin, aynı zamanda kurucu üyeleri arasında yer aldığı Derneğimizin kuruluşundan bugüne geçen çeyrek asırlık süreçte ortaya koyduğu projeler hakkında bilgileri yeni üyelerimizle paylaştı.

Konuşmaların ardından Başkanımız tarafından üyelerimize plaketleri ve üyelik kartları takdim edildi. Oryantasyon toplantımız plaket töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi ve düzenlenen kokteyl ile sona erdi.