"yilin 365 Günü Fenerbahçe, Kadinlar Günü'nde De Fenerbahçe!"

08.03.2013

"yilin 365 Günü Fenerbahçe, Kadinlar Günü'nde De Fenerbahçe!"

Kulübümüzün Kadın Üyeler Çalışma Komitesi tarafından yapılan bildiri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel bir dinleti organizasyonu düzenleneceği belirtildi. Bildiride şu sözlere yer verildi;

"8 Mart Dünya Emekçi  Kadınlar Günü’ne özel "Bizi El Üstünde Tutan Fenerbahçemize" isimli şiir ve şarkılardan oluşan bir dinleti düzenleyeceğiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Değerli Yönetim Kurulu Üyeleri’nin, Fenerbahçe Spor Kulübü Amatör Şube kaptanları ve sporcularının, Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Üyeler Çalışma Komitesi Mensupları ve derneklerimizin katılım göstereceği dinleti gecemize; Eylem Şenkal, Mehmet Coşkundeniz, İlkim Karaca, Ayşe Tolga, Fatoş Koçaslan, Müge Oruçkaptan, Taner Demiralp, Mir Sanat-Modern Dans Gösterimi, Hale Kocabaş ve Ece Odabaşı gibi sanatçılar destek verecektir.

Geceye ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü’nün çeşitli branşlardan sporcuları, okuyacakları şarkı ve şiirlerle renk katacaklardır.

Emekçi Kadınlar adına Fenerbahçe Kadınları tarafından düzenlenecek dinleti, Fenerbahçe Eğitim Kurumları-Fenerbahçe Koleji Konferans Salonu’nda, 8 Mart 2013’te saat 20:00’de gerçekleşecektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Üyeler Çalışma Komitesi"