Yobo: "biz Çok İyi Ve Güçlü Bir Takimiz"

24.02.2013

Yobo: "biz Çok İyi Ve Güçlü Bir Takimiz"

Nijeryalı oyuncumuz Joseph Yobo, çok iyi ve güçlü bir takım olduklarını belirterek, zor geçen maçtan haklı bir galibiyetle ayrıldıklarını ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Joseph Yobo, "Çok zor bir maçtı bu gece, çok erken bir gol buldular. Biz çok iyi ve güçlü bir takımız, iyi bir karakter yansıttık, çok iyi futbolcuları var takımın. Savaşmamız gerektiğini söyledik devre arasında. Karakterimizi göstermemiz gerektiğini, her şeyimizi yansıtmak gerektiğini söyledik ve bunu yaparak böyle iyi bir sonuçla kazandık" dedi.

Yobo, "Afrika Kupası çok önemliydi, çok önemli bir deneyimdi ve kazandık. Bir yandan da kalbim Fenerbahçe ileydi ve maçları da takip ettim. Bir yandan da bu akşam taraftarın ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu akşam olumlu desteklerine çok ihtiyacımız vardı. Onların tekrar söylüyorum pozitif desteği olmadan kazanmamız çok zordu. Fenerbahçe büyük bir takım, çok büyük bir karakterimiz var, bunu da devam ettirtmeliyiz" diye konuştu.

Öte yandan dün bir kızı dünyaya gelen Sow'u da tebrik eden Yobo, "Bu arada Moussa'yı da tebrik ediyorum. Artık Fenerbahçe'nin yeni bir üyesi var, adı da Sara, ona da hoşgeldin diyorum" ifadelerini kullandı.