Yobo, Ziegler Ve Christian, Metris'te Başkanimizi Ziyaret Etti

05.04.2012

Yobo, Ziegler Ve Christian, Metris'te Başkanimizi Ziyaret Etti

Profesyonel Futbol Takımımızın yabancı oyuncularından Joseph Yobo, Reto Ziegler ve Cristian Baroni, Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti. Çıkışta tüm oyuncular adına kısa bir açıklama yapan Yobo, Başkanımız Aziz Yıldırım’ı oldukça moralli ve neşeli gördüklerini ifade etti.

Nijeryalı oyuncumuz Joseph Yobo, İsviçreli oyuncumuz Ziegler ve Brezilyalı oyuncumuz Cristian Baroni, yöneticilerimiz Cihan Kamer ve Ünal Uzun ile Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya eşliğinde, Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım ile 45 dakika süren bir görüşme gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası, ziyarete gelen tüm futbolcular adına cezaevi önünde kısa bir açıklama yapan Yobo şunları söyledi:

"Gerçekten ben Başkanın moralinin çok iyi olduğunu gördüm. Umduğundan da iyiydi, şaşırdım.Uzun uzun sohbet ettik. Ailelerimiz ve takım hakkında herkese çok güzel şeyler söyledi, çok mutlu gördük. Neşesi yerindeydi. Bizlerin de; Fenerbahçe Ailesi olarak yanında olduğumuzu bilmesini istedik. İçeride çok güzel şeyler konuştuk. Başkan bizim babamız gibi olduğu için, bizim ailelerimizi de yakından tanır. Herkesi tek tek sordu. Ben ziyaretten önce biraz heyecanlıydım. Onu çok iyi göremeyeceğiz diye endişeliydim. Onu burada formda, sağlıklı ve neşeli gördüğüm için güzel ümitler ve hayallerle buradan çıkıp takım arkadaşlarımın yanına gideceğim"