21.03.2011

Yöneticilerimiz New York'ta

Başkanvekilimiz Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mithat Yenigün,  Nihat Özbağı, New York'ta Fenerbahçe USA Derneği Başkanı Turgay Kadıoğlu, Fahri Başkan Ekmel Anda, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Çınar, Kenan Ordu ve Burak Karavit ile görüştüler. Fenerbahçe taraftarı olan New York Başkonsolosu Mehmet Samsar'ın da katıldığı yemekli toplantıda, Fenerbahçe'nin ligdeki son durumuda toplantı gündemini oluşturan maddelerden biri oldu.

Fenerbahçe USA Derneği  Başkanı Turgay Kadıoğlu, Fenerbahçe USA'nın yıl içinde yaptıkları faaliyetleri anlatırken, en büyük etkinliklerinin Fenerbahçe USA Derneği  Balosu olduğunu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyelerinin baloya katılmalarını rica etti. Futbol dışında, kürek gibi başka dallarda da Fenerbahçe Spor Kulübüne desteklerinin devam ettiğini söyleyen Kadıoğlu, Fenerbahçe USA Derneği'nin  her sene daha da güçlendiğini belirtti. Kadıoğlu, Fenerbahçe  USA Derneği  Futbol takımının 2010 yılında çok ciddi başarılara imza attığını belirterek, 2011'de takımın daha da başarılı olacağı mesajını verdi. Fahri Başkan Ekmel Anda'da, Fenerbahçe yönetimi ile yakın ilişkilerinin devam edeceğini belirterek, Fenerbahçe USA Derneğinin  Türk-Amerikan toplumunun yaptığı tüm çalışmalara destek olması ile de gurur duyuyoruz dedi.


Derneklerden sorumlu yönetim kurulu üyemiz Mithat Yenigün, Fenerbahçe USA Derneği çalışmalarını takdirle izlediklerini belirterek, "Diğer yabancı ülkelerdeki Fenerbahçe derneklerine güzel bir örneksiniz" dedi. Fenerbahçe derneklerinin tüm aktivitelerinin takip edildiğini ve rapor haline getirelerek, performanslarına bakıldığını belirten Yenigün, New York'ta yapılacak baloya gelmek için plan yapacaklarını belirttiler.