Yöneticimiz Sertaç Komsuoğlu, Bayern Münih galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu

31.03.2021

Yöneticimiz Sertaç Komsuoğlu, Bayern Münih galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Beko'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu, Bayern Münih deplasmanında alınan galibiyetin ardından FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu maçın ardından yaptığı açıklamada, “Çok yoğun bir tempodan geçiyoruz, hala da bitmedi. 2 maçımız kaldı. Hafta sonu evimize gitmeden Afyon'dan buraya geldik; Atina'dan Afyon'a, Afyon'dan Münih'e, Münih'ten İstanbul'a döneceğiz ama cuma günü Barcelona maçımız var. Bugün çok önem verdiğimiz bir maçtı çünkü İstanbul'da sezona başladığımızda çok büyük bir farktan maçı kaybetmiştik, moralimiz çok bozulmuştu. Ondan sonra da takım olarak düşüşe geçmiştik. Bugün Takımımızın gücünü görmek istiyorduk, Takımımızın potansiyeline inanıyorduk. Tüm oyuncularımıza güveniyorduk. Bugün gördük ki biz hakikaten iyi bir takımız, iyi bir aileyiz. İnşallah önümüzdeki 2 maçı da alıp play-off'lara en iyi yerden girmeyi başaracağımızı düşünüyorum.

Burada birbirini çok seven, birbirine inanan bir takım var. Herkes maçlarda birbirinin eksiğini tamamlamaya çalışıyor, açığını kapatmaya çalışıyor. O anlamda sadece takım olarak konuşmayalım, teknik ekibinden bütün çalışanlarına, buraya gelen ofis ekibine, herkese teşekkür ediyorum. Bu iş sadece bir oyuncunun attığı üçlükle bitmiyor. Bu iş tamamen birçok kişinin, yaklaşık 45-50 kişinin verdiği emeğin ortak ödülü. O nedenle çok iyi bir aile havası var. İnşallah sonunu getireceğiz.

Biz enteresan bir fikstürden geçiyoruz. Bugün maçtayken de ilginç bir mail aldık. Biz İspanya'da EuroLeague maçımızı oynadık, sonra atladık uçağa Ankara'ya gittik, Türk Telekom'la oynayıp tekrar İspanya'ya döndük. Moskova'da maçımızı oynadık, döndük Fethiye'ye, çift maç haftasıydı tekrar Moskova'ya döndük. Bugün buraya gelmeden önce Atina'dan Afyon'a gittik, Afyon'dan buraya geldik. Döneceğiz, cuma günü Barcelona'yla oynayacağız, pazar günü Karşıyaka ile oynayacağız. Zor bir tempo ama hedefler büyükse bu tempoya bizim gibi herkes alışacak. Biz hiçbir zaman şikayet etmedik. Sadece kendimizi demeyeyim. EuroLeague'de bizimle birlikte aynı şekilde mücadele eden takım da aynı şekilde bir trafikten geçti. O nedenle bu tempoya Avrupa'da iddialı olmak istiyorsak hepimiz alışacağız. Döneceğiz Barcelona ile oynayacağız, arkasından Karşıyaka ile oynayacağız. Sonra EuroLeague'in normal sezon finalini Real Madrid'le yapacağız. İnşallah ondan sonra da daha güzel mesajlar verme şansımız olacak.” dedi.e