Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt: Tüm taraftarlarımızdan ‘Mesut Ol’ kampanyasını desteklemelerini bekliyoruz

24.01.2021

Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt: Tüm taraftarlarımızdan ‘Mesut Ol’ kampanyasını desteklemelerini bekliyoruz

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-0 yendiği maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Galibiyetlerden dolayı takımlarımızı tebrik eden Bayazıt, taraftarlarımızı da 'Mesut Ol' kampanyasına destek olmaya davet etti.

Galibiyetlerden ötürü mesut olduklarını belirten Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, “Öncelikle kadın basketbol ve erkek basketbol takımlarımızı kutluyorum. Dün gece nefes nefese geçen mücadelelerle Avrupa'da Fenerbahçe rüzgarı estirdiler. Galibiyetlerden dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Bu sabah divan toplantımız vardı. Sabah oradaydık. Daha sonra 12.00'de başlayan erkek voleybol takımımızın maçına geldim. Haliliye maçımızı 3-0 kazandık. Saat 3.00'te de Galatasaray HDI Sigorta ile maçımız vardı. O maçtan da 3-0 galip ayrıldık. Çifte galibiyet, mutluyuz. Güzel müsabakalar oldu. Diri takımlar, mücadelesi yüksek, dinamik maçlar oldu. Galip geldik, Mesut'uz” dedi.

Başkanımız Ali Koç'un Yüksek Divan Kurulu'nda başlattığı 'Mesut Ol' Kampanyası ile ilgili de Simla Türker Bayazıt, “Ben de bu kampanya çağrısını buradan tekrar yenileyim. Sabah Başkanımız bu çağrıyı, taraftarlarımıza, camiamıza iletti. Biraz öncede Galatasaray galibiyetinin ardından Fenerbahçe Opet Takımımız soyunma odasında kampanyayı tekrar tanıttılar. 'Mesut Ol' yazıyoruz 1907'ye gönderiyoruz. Tüm taraftarlarımızdan bu kampanyayı desteklemelerini önemli rica ediyoruz. Ve sene sonunda Mesut bir şekilde bütün kupaları hep beraber kaldırmayı umuyoruz” ifadelerini kullandı.