Yöneticlerimiz Ve Futbolcularimiz Yemekte Bir Araya Geldi

06.12.2011

Yöneticlerimiz Ve Futbolcularimiz Yemekte Bir Araya Geldi

Fenerbahçemizin, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında oynayacağı Galatasaray derbisi öncesi, yöneticilerimiz, teknik heyet ve futbolcularımız öğle yemeğinde bir araya geldi.

Çengelköy’deki Rigel Restoran’da gerçekleştirilen yemek organizasyonuna, Kulübümüz Başkanvekili Nihat Özdemir, Genel Sekreterimiz Vedat Olcay, Asbaşkanlarımız Ali Koç ve Abdullah Kiğılı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ali Yıldırım, Cihan Kamer, Yasemin Merçil, Turan Şahin, Ünal Uzun ve Hüseyin Topbaş, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman ile teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen yemekte, Başkanvekilimiz Nihat Özdemir bir konuşma yaparak, futbol takımını yaşanan zorlu süreçte gösterdiği başarılı performanstan dolayı tebrik etti.

Takıma duyulan güveni dile getiren Nihat Özdemir,  "Sizlerle beraber bir arada yemek yediğimiz için Fenerbahçe yönetimi olarak çok mutluyuz. Sezon başından bugüne kadar çok önemli günlerden geçmemize rağmen, başta futbol takımımız sizler olmak üzere, diğer bütün takımlarımız, bugünlerdeki sıkıntıları düşünerek, ellerinden gelenin daha fazlasını yaptılar ve bugün bütün takımlarımız, sizler gibi oynadıkları liglerde ve Avrupa’da üst sıralarda yer almaktadırlar. Bundan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Yarın yine çok önemli bir maçımız var. Galatasaray’ın sahasında oynayacağız. Önemli bir derbi. Ligin üst sırasını etkileyecek bir maç. Her zaman bu maçlarda üstün performans gösterdiğinize hepimiz şahidiz. Yarın oynayacağımız derbi maçı ne ilk ne de son. Sizler hepimizden daha tecrübelisiniz. Dolayısıyla hepinize güveniyoruz. Yarın üstün bir performans ortaya koyarak, Kadıköy’e hep birlikte galibiyetle dönmeyi arzuluyoruz" dedi.

Yemek öncesinde Başkanımız Aziz Yıldırım ile Metris Cezaevi’nde görüştüğünü bildiren Nihat Özdemir, futbol takımına Başkanımızın mesajını iletti:

"Çocuklarıma selamlarımı ilet. Önce Fenerbahçe için sonra biz Metris’te bulunan arkadaşlarımız için oynasınlar. Metris’te galibiyetten dolayı da mutlu bir gece geçirelim."  

Daha sonra söz alan kaptan Alex de Souza, futbolcular olarak üzerlerine düşen sorumluluğu bildiklerini ve yaşanan zorlu süreci birlik beraberlik içinde atlatacaklarını söyledi.

Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Alex, "Bizimle burada birlikte olduğunuz siz yöneticilerimize takımımız adına teşekkür etmek istiyorum. Teknik heyet ve futbolcu arkadaşlarımla burada birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yöneticilerimiz, teknik heyetimiz, futbolcular ve burada olamayan bazı yöneticilerimizle birlikte bu camiayı yöneten lokomotif burada. Bu yürüyen sistemin içinde herkes el ele vermeli, mücadele etmeli ki, bu mücadelenin sonunda hak ettiğimiz şekilde bizi bekleyen mutluluklara hep beraberce ulaşalım. Bu gemiyi yürüten bizleriz. Bunun bilincinde olmamız gerekiyor. Birçok insan bizim burada yapacağımız işe bakıyor ve bunun beklentisi içerisinde. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Bu birlikteliği sonuna kadar sürdürelim" diye konuştu. 

Yemek, yöneticilerimizin futbol takımına derbide başarı dilekleriyle sona erdi.