Yüksek Divan Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantımız yapıldı

24.04.2021

Yüksek Divan Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantımız yapıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle online (internet üzerinden) gerçekleştirilen Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu (YDK) Nisan Ayı Olağan Toplantısı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde YDK Başkanımız Vefa Küçük başkanlığında Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başladı

YDK; Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, kurucularımız, vefat eden yönetici, sporcu, üye, taraftarlarımız ve vatanımızın, demokrasimizin, milletimizin bekası için canlarını veren şehitlerimiz için yapılan saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşımızın hep bir ağızdan okunmasıyla toplantı başladı.

Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nın açılış konuşmasını YDK Başkanımız Vefa Küçük video konferans yöntemiyle yaptı. Vefa Küçük'ün konuşması için TIKLAYINIZ.

Ardından geçtiğimiz aylarda vefat eden üyelerimiz ile Yüksek Divan Kurulumuza yeni katılan üyelerimizin isimleri tek tek okundu. Daha sonra Kulübümüzde 40., 50. ve 60. yılını dolduran üyelerimizin isimleri okundu.

40. yılını dolduran YDK üyelerimiz: İlhan Akgül, Veysi Boyraz, Fikret Birkardeşler, Haluk Hami Önen, Haluk Gülsever, Tayfun Ermetin, Cemal Topal, Serdar Karcılıoğlu, Mehmet Hikmet Eliz, Zeki Çavdar, Sait Şapoğlu, Süleyman Öztürk, Yasef Debahar, Mehmet Cemal Çaylı, Ertan Tüzün, Ahmet Lütfü Mostar, Haluk Çiftçioğlu, Cengiz Şişik, Burhanettin Kutluay, Yaşar Tok, Sadık Çetin, Hakan İmer, Süleyman Ümit Künyeli, Hüseyin Hotiç, Turgut Ekin, Ramazan Özdemir, Celal Kamil Tavukçu, Ali Çıtak, Haluk Uyat, Sabri Kalyoncu, Cem pamir, Adnan Çabuk, Haluk Gürses, Mehmet Fahri Özbey.

50. yılını dolduran YDK üyelerimiz: Faik Muhittin Bulut, Yunus Kütük, Hüseyin Ragıp Aşkın, Ferda Yaman, Sinan Ekelik.

60. yılını dolduran YDK üyelerimiz: Nazım Yılmaz Yamaç, Behzat Rızvani, Refii Samim Berent, Ruhi Rüştü Berent, Cemil Mataracı.

YK Faaliyet Raporu okundu

Daha sonra Yönetim Kurulu Faaliyet raporu okunmasına geçildi. Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, başlıklar halinde son 3 aylık dönemde Kulübümüzde hangi gelişmelerin yaşandığını, yapılan planlamaları ve düzenlemeleri aktardı. Şubelerimizde yakın dönemde yaşanan gelişmeleri ise branşlarımızda görev alan Şube Sorumlularımız aktardı. Burak Çağlan Kızılhan'ın konuşması için TIKLAYINIZ.

Devam etmekte olan finansal denetim süreciyle ilgili çalışmalar tamamlandıktan sonra raporlar Denetim Kurulu'na iletilecektir ve Denetim Kurulu, sonuçlar üzerinden tespit ve görüşlerini yapılacak ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı veya Yüksek Divan Kurulu Toplantısında üyelerimizle paylaşacaktır.

Ardından kürsüye gelen Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Üyelerimizin ilettiği soruları cevapladı. Bazı konularla ilgili Yönetim Kurulu Üyelerimiz de açıklamalar yaptı. Başkanımızın ve yöneticilerimizin açıklamaları için TIKLAYINIZ.

Fotoğraf: Burak Saltık

Haber Görselleri