"zafer İnananlarindir"

24.05.2011

"zafer İnananlarindir"

Başkanımız Aziz Yıldırım, taraftarların desteği ile mutlu sona ulaştıklarını belirterek, zaferi inananların elde ettiğini ifade etti.
Başkanımız Aziz Yıldırım, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenen kupa töreni öncesinde yaptığı konuşmada taraftarlara seslenerek, "İyi gününde kötü gününde taraftarlık görevini layıkıyla yerine getiren Büyük Fenerbahçeliler, bugün bizim günümüz.Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki , yarınlar da bizim" dedi.
Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün gerçek bir spor kulübü olarak bugün sadece futbolda değil basketbolda voleybolda yüzmede yelkende boksta kürekte masa tenisinde atletizmde yani mücadele ettiği tüm branşlarda hep zirveye oynadığını ve şampiyonluklara adını yazdırdığını belirterek, sözlerini şöyle devam etti:
"Gerçek bir spor kulübü olmak sporcularımızın Türk bayrağı altında ulusumuzu temsil etmesi bizler adına bambaşka bir gurur kaynağı.Sevgili Fenerbahçeliler, 18. Şampiyonluğumuz kutlu olsun.Biz bunu sonuna kadar hak ettik, sonuna kadar da hakkıyla kutlayacağız.Yönetim Kurulum ve tüm çalışma arkadaşlarım adına, başta Sayın Aykut Kocaman teknik heyetimiz ve futbolcularımız olmak üzere bu zaferde emeği geçen tüm Fenerbahçelilere en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Lig uzun bir maraton ve bizler bu maratonda siz taraftarlarımızın desteği ile mutlu sona ulaştık.  Daha nice şampiyonluklara hep birlikte ulaşabilmek dileğiyle.Zafer inananlarındır"