Zaferin Mimarlari Duygularini Dile Getirdi

14.05.2016

Zaferin Mimarlari Duygularini Dile Getirdi

Laboral Kutxa’yı 88-77 yenerek Turkish Airlines Euroleague’de adını finale yazdıran ilk Türk takımı olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın oyuncuları, maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:
 

Bogdan Bogdanovic: “Müthiş bir maç oldu”

“Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Herkes müthişti. Kaybetme noktasına geldik ama uzatmada müthiş bir performans ortaya koyduk. Taraftarlarımız muhteşemdi. Harika bir atmosfer vardı. Herkese çok teşekkür ediyorum.”
 

Ricky Hickman: “Finalde kazanmak için her şeyi yapacağız”

“Zor bir mücadeleydi. Karakter gösterdik. Finale yükseldik. Final çok iyi maç olacak. Finalde kazanmak için her şeyi yapacağız.”
 

Melih Mahmutoğlu: “Biz buraya kupa için geldik”

“Biz buraya kupa için geldik. Onu da başaracağız. Zor maç oldu bunu da bekliyordu. Önemli olan kazanmaktı ve bunu takım başardı. Gerçekten kupayı hak ediyoruz. Herkes çok emek verdi. Başkanımız, kulübümüz. İnşallah kupayı kazanacağız. Taraftarlarımızın da gücüyle kupayı inşallah kazanacağız.”
 

Ekpe Udoh: “Çok savaştık, mücadele ettik”

“Çok savaştık, mücadele ettik. Onlarda çok istediler. Sonunda finale kaldık. Herkesin düşüncesi de finalde iki iyi takım karşı karşıya gelecek. Kupayı kazanmak istiyoruz.”
 

Nikola Kalinic: “Kazanmayı bildik”

"Laboral Kutxa buraya tesadüfen gelmediğini gösterdi ama biz sonunda kazanmayı bildik."