Zeljko Obradovic: "çok Önemli Bir Galibiyet"

07.11.2015

Zeljko Obradovic: "çok Önemli Bir Galibiyet"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Kızılyıldız karşısında kendileri açısından çok önemli bir galibiyet elde ettiklerini söyledi.

 

Kızılyıldız maçı sonrası açıklamalar yapan Obradovic şunları söyledi:


“Maçtan önce oyuncularımla konuştum ve Galatasaray maçından sonra üç harika idman yaptığımızı söyledim. Bu akşam da böyle iyi oynamaya çalıştık ve ilk yarıda çok iyi oynadık. Ayrıca bu kadar fazla taraftarın önünde oynamak, onlar rakip taraftarlar olsa bile her oyuncu için güzel.

 

 İlk yarıdaki oyundan özellikle memnun olduğumu söylemem gerekiyor, birkaç pozisyonda dışında kontrol tamamen bizdeydi. İkinci yarıda biraz daha yavaş oynadık. Yine de bizim açımızdan çok önemli bir galibiyet oldu.
 


Dördüncü maçlar sonunda ilk kez bizim grubumuzda bir takım deplasmanda maç kazanmış oldu ve bu nedenle sonuç çok önemliydi. Şimdi Pazar günkü Banvit maçına hazırlanacağız ve çok az zamanımız var. Bu gece kimsenin çok uzun süreler almamış olması bizim açımızdan iyi. Sanırım sadece Vesely 25 ve Antic 24 dakika oynadı. Tüm oyuncularıma süre verebildiğim zaman özellikle memnun oluyorum. Bu akşam da Berk ve Ömer süre alabildi.”