Zeljko Obradovic: "daha Güçlü Olan Taraf Bizdik"

31.03.2014

Zeljko Obradovic: "daha Güçlü Olan Taraf Bizdik"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Galatasaray karşısında üstün bir oyunla galip ayrıldıklarını ifade etti.


Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Zeljko Obradovic, "Takımımın oyunundan memnunum. Oyunculara ve taraftarlara teşekkür ediyorum. Rakip takıma göre maça daha motive idik. Enerjimizle yorduk onları ve toparlanamadılar. Daha güçlü olan taraf bizdik. Savunma açısından çok iyiydik. Bu oyun, ileri ki maçlara da daha motive çıkmamızı sağlar. Her oyuncunun takıma katkı vermesi muhteşem bir şey. Antrenmanlarda davranışları bu şekillerde olursa, çok daha iyi olmaya devam edeceğiz" dedi.


Euroleague maçları içinse Obradovic, "Öncelikle Laboral Kutxa maçından galip ayrılmalıyız, sonra diğer maça bakmalıyız. Geçmişi geçmişte bırakmak lazım. Galatasaray'a da Eurolegaue'de başarılar diliyorum" diye konuştu.


Melih Mahmutoğlu: "İyi olan taraftık ve kazandık"
Melih Mahmutoğlu da, "Bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onlar yanımızda olduğunca maçları kazanırız. Euroleague'de önemli bir maç kaybettik ama hala şansımız var. Rakibi de tebrik ediyorum. İyi olan taraftık ve kazandık" ifadelerini kullandık.